Gizlilik Politikası

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Samsunhabertv.com 'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Samsunhabertv.com 'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Samsunhabertv.com sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Samsunhabertv.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2019 Samsunhabertv.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Samsunhabertv.com aittir. Samsunhabertv.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Samsunhabertv.com 'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Samsunhabertv.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Samsunhabertv.com 'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. YASAL BİLDİRİMLER İÇİN Samsunhabertv.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, haber@samsunhabertv.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Samsunhabertv.com However, sometimes the  Samsunhabertv.com uses third parties to process your information. Samsunhabertv.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Samsunhabertv.com re quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Samsunhabertv.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Samsunhabertv.com and its services. When you use  Samsunhabertv.com online services, we use cookies and collect IP  addresses. You can find out more about this in the  Samsunhabertv.com cookies section of our full Privacy Policy.